muzyk.net http://www.thomann.de/pl/index.html
Szukaj:
Użytkownik:   Hasło:      
26-05-2016 - 09:43 
MUZYK FCM - AKTUALNY NUMER

http://www.muzyk.net/index.php?module=MyPress&func=viewparent&pressid=1


MENU GŁÓWNE


FACEBOOK


MUZYK FCM


MUZYK FCM ONLINE

2015-M06
2015-M05
2015-M04


KLUBY / IMPREZY


SZUKAJ


SŁOWNIK MUZYCZNY
Temat: Relacje
Relacje różne

Ilość kategorii dla tematu: 1
Ilość bieżących artykułów dla tego tematu: 13
Ilość zarchiwizowanych artykułów dla tego tematu: 0
images/mytopics/relacja.png

Kategorie:

Temat nie ma żadnych kategorii

Opcje:

Aktualne Artykuły:

MUZYK FCM » 12/2014 » Relacje : Premiera miksera SSL XL-Desk w Polsce
Autor: Muzyk Dodano: poniedziałek, 01 grudnia 2014 - 00:00
RELACJA
Premiera miksera SSL XL-Desk w PolsceNa początku października brytyjska firma Solid State Logic zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowego miksera studyjnego XL-Desk. Już miesiąc później gotowa konsoleta zawitała do Polski, a firma Audiotech – dystrybutor produktów SSL zorganizowała cykl premierowych prezentacji. Pokazy odbyły się w Krakowie (4.11 – Radio Kraków), Warszawie (5.11 – Akademia Muzyczna) i Poznaniu (6.11 – Good Time Radio). Gościem specjalnym, a zarazem prowadzącym był Jim Motley z Solid State Logic. Ze względu na to, że pracował przy powstaniu tego miksera był on jak najbardziej właściwą osobą aby przedstawić bliżej nową konsoletę.

  Czytaj więcej ... (7190 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 11/2014 » Relacje : Focusrite / Novation - prezentacja nowości
Autor: Muzyk Dodano: sobota, 01 listopada 2014 - 00:00
RELACJA
Focusrite / Novation - prezentacja nowościPod koniec września firma Audiotech zorganizowała cykl imprez pod nazwą Open Stage Fest. Pierwsza z nich odbyła się w Poznaniu i w odróżnieniu od dwóch pozostałych (we Wrocławiu i w Krakowie) ograniczona była do prezentacji produktów dwóch brytyjskich marek – Focusrite i Novation. Podczas całej trzydniowej trasy o starszych i zupełnie nowych urządzeniach z ich oferty opowiadał przedstawiciel producenta – Chris Calcutt. Miejscem pierwszej prezentacji był poznański sklep Music Store, który stał się przy okazji pierwszym miejscem poza Wielką Brytanią, w którym zaprezentowano publicznie jeszcze „gorące” nowości z oferty Focusrite i Novation.

  Czytaj więcej ... (6114 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 11/2012 » Relacje : Roland V-DRUMS 2012
Autor: Muzyk Dodano: czwartek, 01 listopada 2012 - 00:00
RELACJA
Roland V-DRUMS 201212 października br. w poznańskim sklepie Music Store odbył się w bardzo kameralnym gronie finał ogólnopolskiego konkursu perkusyjnego zorganizowanego przez firmę Roland Polska, będącego częścią Mistrzostw Świata Roland V-Drums. Po roku przerwy Poznań znów był miejscem wyłonienia najlepszego „elektronicznego” perkusisty, który będzie reprezentował Polskę w kolejnym etapie mistrzostw.

  Czytaj więcej ... (2830 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 08/2012 » Relacje : Pro Mark - prezentacja w Warszawie
Autor: Muzyk Dodano: środa, 01 sierpnia 2012 - 00:00
RELACJA
Pro Mark – prezentacja w WarszawieWe wtorek 26 czerwca br. odbyła się w warszawskim salonie Maestro jedna z dwóch organizowanych przez firmę Silesia Music Center prezentacji dystrybuowanych przez nią pałek produkowanych przez firmę Pro Mark. Prowadził ją gość ze Stanów Zjednoczonych – Dick Marcus, dyrektor do spraw produktów tej marki.
Pro Mark to producent szerokiej gamy pałek do gry na rozmaitych instrumentach – nie tylko perkusji, ale także instrumentach marszowych, kotłach, ksylofonie, dzwonkach, marimbie czy wibrafonie. Firma pochwalić się może też dużą liczbą oficjalnych użytkowników, z których spora część gra używając sygnowanych przez siebie pałek. Pro Mark został założony w roku 1957 przez Herba Brochsteina i przez wiele lat działał jako przedsiębiorstwo rodzinne, mające swą siedzibę w Houston w stanie Teksas. Na początku ubiegłego roku firma została przejęta przez koncern D’Addario & Company i obecnie jest jego częścią obok innych marek.

  Czytaj więcej ... (5969 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 07/2012 » Relacje : VIII Festiwal Rytmu - Drum Battle Legnica 2012
Autor: Muzyk Dodano: niedziela, 01 lipca 2012 - 00:00
RELACJA
VIII Festiwal Rytmu - „Drum Battle – Legnica 2012”W dniach 24-26. maja 2012 odbył się VIII Festiwal Rytmu DRUM BATTLE LEGNICA 2012. Organizatorem festiwalu był Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy przy wsparciu Ministerstwa Kultury i dziedzictwa Narodowego oraz Centrum Edukacji Artystycznej.

  Czytaj więcej ... (8372 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 01/2012 » Relacje : Yamaha Guitar Days
Autor: Muzyk Dodano: niedziela, 01 stycznia 2012 - 00:00
RELACJA
Yamaha Guitar DaysNa przełomie listopada i grudnia 2011 roku obył się cykl prezentacji i warsztatów gitarowych prowadzonych przez Wojtka Cugowskiego oraz Piotra Resteckiego, zorganizowanych przez polski oddział firmy Yamaha. Trasa objęła cztery miasta – Kielce (Centrum Muzyczne Vanax), Piekary Śląskie (Ośrodek Kultury „Andaluzja”), Poznań (Music Store i Music Center) oraz Szczecin (Free BluesClub). W jej ramach prezentowane były zarówno najnowsze gitary elektryczne marki Yamaha, gitary akustyczno-elektryczne z serii A oraz niewielki wzmacniacz gitarowy z serii THR.

  Czytaj więcej ... (2185 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 12/2011 » Relacje : KORG KRONOS, ARTURIA ORIGIN KEYBOARD, KORG PA3X
Autor: Muzyk Dodano: czwartek, 01 grudnia 2011 - 00:00
RELACJA
KORG KRONOS - ARTURIA ORIGIN KEYBOARD - KORG PA3XW połowie listopada firma Mega Music z Sopotu zorganizowała trasę „3 WSPANIAŁYCH TOUR”, która objęła pięć miast na terenie naszego kraju – Poznań (14.11 – Rock’n’Roll), Łódź (15.11 – Music Center), Kielce (16.11 – Vanax), Rzeszów (17.11 – Gama) i Warszawę (18.11 – Rock’n’Roll). W jej ramach każdy zainteresowany miał okazję przekonać się bezpośrednio o możliwościach trzech topowych instrumentów klawiszowych z oferty firm dystrybuowanych przez Mega Music – najnowszego workstation firmy Korg noszącego nazwę Kronos, syntezatora Arturia Origin Keyboard oraz rozbudowanego aranżera Korg Pa3X. Wszystkie osoby, które odwiedziły poszczególne sklepy w ich godzinach pracy miały okazję poznać możliwości każdego z tych trzech instrumentów i odkryć drzemiący w nich potencjał. Naturalnie, każdy z zainteresowanych mógł samodzielnie wypróbować poszczególne „klawisze”, a pomocą i radą służył Artur Czaiński z firmy Mega Music.

  Czytaj więcej ... (4350 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 12/2011 » Relacje : Człowiek z La Manchy
Autor: Muzyk Dodano: czwartek, 01 grudnia 2011 - 00:00
RELACJA
Człowiek z La ManchyMusical „Człowiek z La Manchy”, którego autorami są Mitch Leigh, Dale Wasserman i Joe Darion, stworzono na motywach powieści Miguela de Cervantesa. 29 października na deskach poznańskiego Teatru Muzycznego odbyła się premiera musicalu „Człowiek z La Manchy”, wyreżyserowanego przez Dyr. Artystycznego Teatru Polskiego w Poznaniu, Pawła Szkotaka. Całość muzyczną przygotował Aleksander Maliszewski (Orkiestra Alex Band), natomiast choreografię przygotował Jacek Badurek, który między innymi przygotowywał choreografię do musicalu „Cats” w warszawskim Teatrze „Roma”.

  Czytaj więcej ... (3394 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 11/2011 » Relacje : Jason Bittner - Zildjian European Clinic Tour 2011
Autor: Muzyk Dodano: wtorek, 01 listopada 2011 - 00:00
RELACJA
Jason Bittner - Zildjian European Clinic Tour 2011


W drugiej połowie września, firma Zildjian zorganizowała europejską trasę, w ramach której w dziesięciu miastach Starego Kontynentu – od Dublina po Rostów nad Donem pojawił się amerykański perkusista Jason Bittner. Aż dwa spotkania podczas tego swoistego tournee odbyły się w Polsce – 25.09 w Warszawie (Riff Megastore) i 26.09 w Poznaniu (Music Store).

  Czytaj więcej ... (7165 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

MUZYK FCM » 10/2011 » Relacje : Tommy Denander w Poznaniu
Autor: Muzyk Dodano: sobota, 01 października 2011 - 00:00
RELACJA
Tommy Denander w Poznaniu


W połowie września przyjechał do Polski z serią warsztatów/prezentacji szwedzki gitarzysta Tommy Denander, który gościł w naszym kraju po raz pierwszy. Jednym z przystanków był Poznań, a spotkanie odbyło się w sklepie muzycznym Music Store.
Chociaż zarówno sama osoba skandynawskiego gościa nie jest dla polskiego słuchacza zbyt rozpoznawalna, ani też jego nazwisko nie mówi zbyt wiele przeciętnemu Kowalskiemu, ilość płyt, w których powstaniu brał on udział jest naprawdę imponująca… Trudno może uwierzyć, ale Tommy Denander pojawił się (bądź był w inny sposób związany z powstaniem płyty) na ponad 2000 albumów! Nie mniej „szokująca” jest informacja, że rocznie pracuje przy około 200 płytach. Nie dziwi zatem, że można uznać go za jednego z najbardziej rozchwytywanych współcześnie gitarzystów sesyjnych. Tommy Denander, który wiele czasu spędził w Stanach Zjednoczonych jest nie tylko gitarzystą, ale również klawiszowcem, kompozytorem i producentem. Lista artystów z którymi współpracował na przestrzeni wielu lat zawodowej aktywności jest naprawdę obszerna, a znajdują się na niej m.in.: BB King, Eric Clapton, Jeff Beck, Jimmy Page, Paul Stanley, Eddie Van Halen, Carlos Santana, Steve Winwood, LeAnn Rimes, Michael McDonald, członkowie grupy TOTO (w tym bracia Porcaro, Steve Lukather, David Paich, Bobby Kimball, Greg Phillinganes i Simon Phillips), Sheryl Crow, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Chicago, Mike Landau, Steve Morse, Vinnie Colaiuta, Pat Mastelotto, Tony Levin, John Patitucci, Al Jarreau, John Entwistle, Carmine Appice, Zakk Wylde, Virgil Donati czy Doug Aldrich.

  Czytaj więcej ... (7193 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku

Strona << | 1 | 2 | >>

http://www.musicinfo.pl/kurzweil,3,0,0,106,0,1,p.html?cf=1

http://audiostacja.pl/index.php?le=produkty&pr=produkty&firma=SM%20PRO%20AUDIO

http://www.korg.megamusic.pl


http://www.music-producer.pl/


POPRZEDNIE WIADOMOŚCI
Starsze artykuły

http://www.facebook.com/muzyk.net

Logowanie użytkownika


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj się!