muzyk.net http://www.thomann.de/pl/index.html
Szukaj:
Użytkownik:   Hasło:      
27-04-2015 - 19:28 
MUZYK FCM ONLINE

2015-M04
2015-M03
2015-M02


MUZYK FCM


MENU GŁÓWNE


MUZYK FCM - AKTUALNY NUMER

http://www.muzyk.net/index.php?module=MyPress&func=viewparent&pressid=1


FACEBOOK


KLUBY / IMPREZY


SZUKAJ


SŁOWNIK MUZYCZNY


Temat: Informacja

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   11121313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263738393103113123133143153   >

Informacja Lee Ritenour w Gorzowie Wielkopolskim
21 maja w Gorzowie Wielkopolskim wystąpi w ramach Gorzów Jazz Celebrations amerykański gitarzysta jazzowy Lee Ritenour. Artyście podczas koncertu towarzyszyć będą trzej nie mniej znakomici muzycy – Dave Grusin (fortepian, instrumenty klawiszowe), Tom Kennedy (gitara basowa) i Sonny Emory (perkusja). Kwartet wystąpi w Filharmonii Gorzowskiej (początek godz. 19:00). Lee Ritenour to gitarzysta, którego kariera rozpoczęła się przed niemal 40 laty. Uważany jest za jednego z mistrzów jazz-funku, fusion i smooth jazzu. Nagrał ponad 40 albumów, a ponadto brał udział w ponad 3 tysiącach sesji nagraniowych. Pojawił się na płytach wielu artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, od rocka przez blues po jazz. Wśród nich są m.i.n: Pink Floyd [„The Wall”], Steely Dan, Dizzy Gillespie, Sonny Rollins, Joe Henderson, B.B. King, Ray Charles, Aretha Franklin, Simon & Garfunkel czy Barbra Streisand. W latach 90. był członkiem-założycielem grupy Fourplay, jednego z najbardziej utytułowanych zespołów współczesnego jazzu. Na jego solowych płytach nie brakuje uznanych gości, czego przyładem może być ostatni album „6 String Theory” z roku 2010. Dave Grusin to amerykański kompozytor, aranżer i pianista jazzowy, twórca wielu tematów muzycznych do filmów kinowych i telewizyjnych. Pod koniec lat 70. założył razem z Larrym Rosenem wytwórnię płytową GRP Records, a dekadę później N-Coded Music. Dwaj pozostali muzycy, którzy pojawią się w Gorzowie – Tom Kennedy i Sonny Emory mogą pochwalić się współpracą z wieloma gwiazdami jazzu i nie tylko. Występ w Gorzowie Wlkp. będzie jedynym koncertem Ritenoura w Polsce. Więcej informacji na stronie www.jazzfilary.pl.
Cały artykuł: 'Lee Ritenour w Gorzowie Wielkopolskim'   105 B więcej
Dodano: niedziela, 20 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja "DRUM BATTLE – Legnica 2012"
VIII Festiwal Rytmu „DRUM BATTLE – LEGNICA 2012” odbędzie się w terminie 24-26 maja 2012. Tradycyjnie już obejmować będzie 3 nurty: konkursowy (Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym i Werblu), warsztatowy (lekcje mistrzowskie prowadzone przez wybitnych perkusistów) oraz festiwalowy (koncerty prezentujące różne oblicza perkusji). Swój udział w imprezie potwierdzili znakomici polscy perkusiści: Adam Buczek, Mariusz Mocarski, Jacek Pelc i Jacek Wota. Wspomniani artyści poprowadzą warsztaty i pokażą swoje umiejętności w ramach koncertów. Jako jurorzy Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym i Werblu wyłonią najlepszych młodych bębniarzy i werblistów, na których czekają bardzo atrakcyjne nagrody w postaci instrumentów perkusyjnych renomowanych producentów: Roland, Mapex, Sabian, Vic Firth, Balbex. Wśród licznych nagród znalazły się również dwie półroczne prenumeraty czasopisma MUZYK FCM. Więcej szczegółów na temat festiwalu na stronie www.drumbattle.pl.
Cały artykuł: '"DRUM BATTLE – Legnica 2012"'   107 B więcej
Dodano: sobota, 19 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Pierwszy wzmacniacz Marshalla rusza w trasę
Po raz pierwszy w historii, w ramach jubileuszu 50-lecia firmy Marshall, pierwszy wzmacniacz skonstruowany przez Jima Marshalla opuści podwoje firmowego muzeum w Milton Keynes i wyruszy na jedyne w swym rodzaju „tournee” po Europie. Słynny wzmacniacz Marshalla prezentowany będzie wyłącznie w kilku wybranych restauracjach sieci Hard Rock Cafe, na terenie Starego Kontynentu. Trasa rozpocznie się już wkrótce w Barcelonie (22.05–29.05), a następnie wzmacniacz odwiedzi Rzym (4.06–13.06), Paryż (18.06-25.06) oraz Berlin (29.06-6.07) [to tu będzie najbliżej Polski, jako że niestety nie trafi do żadnego z lokali na terenie naszego kraju]. Kolejnym przystankiem będzie Londyn – najpierw podczas festiwalu Hard Rock Calling – 13-15.07, a następinie w muzeum „The Vault” w londyńskim Hard Rock Cafe (16.07 – 3.08). Po europejskim tournee wzmacniacz wyruszy za ocean, gdzie w sierpniu będzie go można podziwiać w Nowym Jorku. Więcej informacji na stronie www.marshallamps.com.
Cały artykuł: 'Pierwszy wzmacniacz Marshalla rusza w trasę'   105 B więcej
Dodano: czwartek, 17 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Nord C2 - nowy system
Dostępny jest nowy system operacyjny dla dwumanuałowych organów Nord C2. Oprogramowanie w wersji 2.00 przynosi ze sobą kilka nowości – przede wszystkim taki sam „silnik” odpowiedzialny za barwy Hammonda B3 co w modelu C2D. Co za tym idzie poprawiona została m.in. funkcja B3 KEY CLICK z dodanym ustawieniem KEY BOUNCE oraz zachowanie efekte PERCUSSION. W nowej wersji pojawiły się także nowe emulacje Leslie (model 122). Wraz z aktualizacją zmieniły się przez to ustawienia efektu ROTARY. A i B to właśnie 122 z mikrofonem ustawionym normalnie lub blisko; natomiast C to model 145 (oznacza to że zrezygnowano z dostępnego dotychczas ustawienia „Rotary B”). Mamy teraz także możliwość regulacji balansu między głośnikiem niskotonowym a tubami. W nowej wersji oprogramowania dokonano również poprawek i usprawnień dotychczas dostępnych funkcji (dotyczących m.in. MIDI oraz barw Synth Bass). Aktualizację systemu można pobrać ze strony ze strony internetowej producenta www.nordkeyboards.com.
Cały artykuł: 'Nord C2 - nowy system'   103 B więcej
Dodano: wtorek, 15 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Dianoya - "Lidocaine" - premiera płyty
W piątek 11 maja premierę ma nowa płyta zespołu Dianoya. Krążek zatytułowany Lidocaine to drugi studyjny album tej formacji, na którym znalazło się jedenaście utworów. Wydana w roku 2010 debiutancka płyta Obscurity Divine spotkała się z bardzo pozytywnymi recenzjami oraz zainteresowaniem słuchaczy, przyczyniając się do tego, iż zespół zapisał się w pamięci jako swoiste połączenie ostrego brzmienia nawiązującego do psychodelii z symfoniczną niemal łagodnością i harmonią, a wszystko to na bardzo zaawansowanym poziomie muzycznym. W dniu premiery nowego albumu w warszawskim klubie Progresja odbędzie się „release party” tego wydawnictwa – podczas koncertu zespołowi Dianoya towarzyszyć będzie formacja Disperse. Wydawcą albumu Lidocaine jest polska wytwórnia Progteam (www.progteam.eu). Album jest promowany singlem Best wishes, którego można posłuchać pod tym adresem. Więcej informacji na stronie www.dianoya.com i www.facebook.com/dianoyaofficial.
Cały artykuł: 'Dianoya - "Lidocaine" - premiera płyty'   104 B więcej
Dodano: piątek, 11 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Manzarek - Rogers Band w Polsce
Na trzy koncerty przyjedzie do Polski formacja Manzarek - Rogers Band, która promować będzie swój drugi album Translucent Blues. Jednym z członków tego zespołu jest nie kto inny jak Ray Manzarek – muzyk, którego przedstawiać nie trzeba. Współzałożyciel legendarnych The Doors ciągle jest w znakomitej formie. Na moment ze starymi przyjaciółmi z The Doors oraz wokalistą The Cult – Ianem Astburym przywrócili do życia macierzysty zespół Raya. Z Bobbym Kriegerem, z przerwami ale ciągle razem koncertują. Ray Manzarek to z całą pewnością jeden z najbardziej wpływowych klawiszowców w historii muzyki rockowej. Błyskotliwy, twórczy o natychmiast rozpoznawalnym stylu. Ciągle pozostaje wzorcem dla kolejnych pokoleń. Drugim liderem zespołu jest Roy Rogers, obecny na scenie od ponad trzydziestu lat. Ze swymi The Delta Rhythm Kings z powodzeniem koncertował na całym świecie. Fenomen gitary slide, uważany jest za jednego z prekursorów gry tą techniką. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy jako wykonawca, producent, autor tekstów i kompozytor. Fenomenalny gitarzysta, mocno zorientowany na muzykę bluesową. Formacja Manzarek - Rogers Band wystąpi 10 maja w Warszawie (Stodoła, godz. 19:00; support: Boogie Boys), 11 maja w Ostrołęce (Kino Jantar, godz. 19:00; support: Werbińska & Pawlina) oraz 12 maja w Poznaniu (Eskulap, godz. 19:00; support: Werbińska & Pawlina). Więcej informacji na stronach www.facebook.com/manzarek.rogers.band, www.tangerinemusic.com.pl i www.fantommedia.pl.
Cały artykuł: 'Manzarek - Rogers Band w Polsce'   105 B więcej
Dodano: czwartek, 10 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Sontronics STC-2X - promocja
Do końca maja (lub do wyczerpania zapasów) trwać będzie promocja dotycząca mikrofonów marki Sontronics, której dystrybutorem w Polsce jest firma Audiotech. W ramach promocji, każdy kto zakupi wielkomembranowy mikrofon STC-2X otrzyma do niego gratis pojemnościowy „paluszek” STC-10. Mikrofon STC-2X oferuje dwie charakterystyki kierunkowości – kardioidalną i dookólną. Model ten wyposażono ponadto w filtr górnoprzepustowy (75/150 Hz) oraz tłumik Pad (-10/-20 dB). Ten pojemnościowy mikrofon charakteryzuje się pasmem przenoszenia 20 Hz – 20 kHz, czułością 11 mV/Pa, impedancją <200 Ohm oraz maks. SPL 125 dB (@ 0.5% THD, 1 kHz). Kardioidalny STC-10 także jest wyposażony w filtr górnoprzepustowy (75 Hz) i tłumik (-10 dB), a jego pasmo przenoszenia to 30 Hz – 20 kHz. Więcej informacji na stronie producenta – www.sontronics.com i dystrybutora – www.audiotechpro.pl.
Cały artykuł: 'Sontronics STC-2X - promocja'   107 B więcej
Dodano: środa, 09 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Ślimak endorserem marki Pearl
Jak informuje firma Silesia Music Center, od 1 maja Maciej „Ślimak” Starosta, perkusista m.in. zespołów Acid Drinkers i Flapjack został oficjalnym endorserem marki Pearl. Tymczasowo Maciej gra na zestawie Pearl MMP w rozmiarach 10” × 8” (tom wiszący), 12” × 9” (tom wiszący), 16” × 14” (tom stojący), 18” × 14” (tom stojący) i 22” × 20” (bęben basowy) w kolorze Piano Black z czarnym osprzętem. Jest to konfiguracja zastępcza do czasu gdy zostanie dostarczony zestaw przygotowywany na specjalne zamówienie Ślimaka. Więcej informacji na stronie www.silesiamusiccenter.pl.
Cały artykuł: 'Ślimak endorserem marki Pearl'   103 B więcej
Dodano: środa, 09 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Arturia - Hybrid Madness
Arturia ogłosiła promocję skierowaną do wszystkich, którzy od początku maja do końca czerwca 2012 kupią któryś z wybranych instrumentów tej marki. W ramach specjalnej akcji o nazwie Hybrid Madness, każdy kto zakupi określony produkt odtrzyma bezpłatnie wybrane przez siebie instrumenty wirtualne! W przypadku poszczególnych urządzeń promocja przedstawia się następująco:
• kupując Analog Experience THE PLAYER otrzymamy 1 wirtualny instrument *
• kupując Analog Experience THE FACTORY dostaniemy 2 wirtualne instrumenty *
• kupując Analog Experience THE LABORATORY otrzymamy 3 wirtualne instrumenty *
• kupując Analog Experience THE LABORATORY 61 dostaniemy 4 wirtualne instrumenty *
[* - w przypadku tych klawiatur możemy wybierać spośród ośmiu instrumentów z serii Analog Classic (Moog Modular V, CS-80V, Minimoog V, ARP2600V, Prophet V, Jupiter-8V, Oberheim SEM V) lub aplikacji SPARK Vintage Drum Machines]
• Jeżeli w okresie objętym promocją kupimy instrument SPARK (Creative Drum Machine) otrzymamy cały pakiet V Collection obejmujący sześć wirtualnych instrumentów (Moog Modular V, CS-80V, Minimoog V, ARP2600V, Prophet V, Jupiter-8V) oraz aplikację Analog Laboratory.
Więcej informacji na stronie www.arturia.com i www.megamusic.pl.
Cały artykuł: 'Arturia - Hybrid Madness'   110 B więcej
Dodano: wtorek, 08 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Music Info - nowa dostawa gitar
Jak informuje firma Music Info z Krakowa, w nowej dostawie instrumentów, które trafiły już do sklepów znalazły się m.in. gitary i basy dwóch dystrybuowanych przez nią marek – Jay Turser oraz Washburn. W obu przypadkach, nie brakuje wśród nich nowości, takich jak chociażby modele RX123B, XM12, RX12FRMB Floyd Rose czy RX30FLMB. Więcej informacji na stronie dystrybutora – www.musicinfo.pl.
Cały artykuł: 'Music Info - nowa dostawa gitar'   104 B więcej
Dodano: poniedziałek, 07 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja MUZYK FCM - Maj 2012
W kolejnym – majowym wydaniu miesięcznika MUZYK FCM, jak zwykle przygotowaliśmy dla naszych Czytelników szereg interesujących propozycji, zarówno jeśli chodzi o testy jak również inne stałe elementy naszego czasopisma. W dziale Nowości przedstawiamy m.in. sporo instrumentów i urządzeń zaprezentowanych podczas targów Musikmesse i Prolight+Sound. Ciekawe informacje (choć niestety także smutne, dotyczące Jima Marshalla) znajdą Państwo z kolei w dziale Info. Produkty testowane w numerze majowym to interesująca mieszanka sprzętowo-programowa, na którą składają się: gitara klasyczna firmy Paco Castillo – model 205, czterostrunowa gitara basowa Vintage EJM96, trójdrożne aktywne monitory studyjne Rokit Powered 10-3 firmy KRK, wirtualny syntezator Arturia Oberheim SEM V, trzy niewielkie kontrolery MIDI firmy KorgnanoKEY2, nanoPAD2 i nanoKONTROL2, nowy instrument sceniczny produkowany przez szwedzką Clavię – Nord Electro 3HP oraz wirtualna perkusja Toontrack Superior Drummer 2.0. W dziale „W skrócie” znalazło się tym razem combo Korg MMA130 o mocy 30 W RMS, wyposażone w 4-kanałowy mikser, natomiast w majowym zestawieniu – wzmacniacze basowe typu head.
Cały artykuł: 'MUZYK FCM - Maj 2012'   3075 B więcej
Dodano: czwartek, 03 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja AVID Sibelius 7 - polski podręcznik użytkownika
Sibelius 7 to potężne narzędzie do komponowania i edycji nut dla kompozytorów i muzyków, którzy w łatwy i intuicyjny sposób chcą tworzyć profesjonalne kompozycje. Profesjonalny interfejs użytkownika tego programu sprosta wymaganiom najbardziej wymagających kompozytorów, aranżerów i producentów muzycznych. Dzięki łatwości obsługi, nie sprawi on też trudności studentom i początkującym muzykom. Platforma Sibelius 7 to intuicyjna obsługa dzięki całkowicie nowemu menu, które jest zorientowane zadaniowo i ułożone w logiczne grupy - przeprowadzi cię przez cały proces kompozycji od początku do końca. Teraz wraz z programem dostępny jest także polski podręcznik użytkownika, który zawiera praktyczne tutoriale. W podręczniku uwzględniono także poprawki do wersji Sibelius 7.0.1. Więcej informacji na stronie dystrybutora – www.musicinfo.pl.
Cały artykuł: 'AVID Sibelius 7 - polski podręcznik użytkownika'   101 B więcej
Dodano: środa, 02 maja 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Maj 2012 - koncerty
W maju zaplanowano m.in. koncerty takich wykonawców jak: Dustin Wong (1.05 – Poznań; 2.05 – Wrocław), Svavar Knútur (1.05 – Wrocław; 2.05 – Tarnowskie Góry; 3.05 – Zielona Góra), Leon Hendrix Band (2.05 – Przemyśl; 3.05 – Nowa Dęba; 4.05 – Suwałki; 5.05 – Grajewo; 6.05 – Tychy; 7.05 – Poznań; 8.05 – Bolesławiec; 9.05 – Ostrów Wielkopolski; 10.05 – Kutno; 18.05 - Mińsk Mazowiecki), Thin Lizzy (7.05 – Kraków), Innes Sibun (7.05 – Piekary Śląskie), Sean Carney, Omar Coleman, Roman Puchowski (7.05 – Warszawa), Tarrus Riley, Dean Fraser, Duane Stephenson (7.05 – Wrocław), Foster The People (8.05 – Warszawa), Charlie Winston (8.05 – Kraków; 9.05 – Warszawa), The Lemonheads (9.05 – Warszawa), Tindersticks (9.05 – Warszawa), The Basketball (9.05 – Poznań), Manzarek-Rogers Band (10.05 – Warszawa; 11.05 – Ostrołęka; 12.05 – Poznań), The Rasmus (11.05 – Warszawa), Immanu El (11.05 – Poznań; 14.05 – Kraków; 15.05 – Wrocław; 16.05 – Szczecin), Frank Morey & his Band (11.05 – Mszana Dolna; 12.05 – Kraków; 13.05 – Jaworzno; 14.05 – Chorzów; 16.05 – Gomunice; 17.05 – Gdynia; 18.05 – Gorzów Wlkp.; 19.05 – Szczecin; 22.05 – Grodków; 26.05 – Świętochłowice; 27.05 – Olsztyn k. Częstochowy), The Herbaliser (13.05 – Wrocław), American Dollar (13.05 – Poznań; 14.05 – Warszawa; 15.05 – Tarnowskie Góry), The Ex (13.05 – Wrocław; 14.05 – Kraków; 15.05 – Warszawa; 16.05 – Gdynia), Epica (15.05 – Katowice; 16.05 – Warszawa), Ive Mendes (16.05 – Wrocław), Arms & Sleepers (17.05 – Kraków; 18.05 – Warszawa), Shoot The Girl First (19.05 – Warszawa), Deep Forest (19.05 – Warszawa), Planningtorock (19.05 – Kraków; 20.05 – Warszawa), Red Baraat (20.05 – Wrocław), Lee Ritenour/Dave Grusin/Tom Kennedy/Sonny Emory (21.05 – Gorzów Wielkopolski), Parov Stelar Band (21.05 – Poznań; 22.05 – Kraków; 23.05 – Wrocław; 24.05 – Warszawa), The Brew (22.05 – Warszawa; 23.05 – Poznań; 24.05 – Szczecin; 25.05 – Wrocław), Sweet Felicia & the Honeytones (22.05 – Szczecin; 23.05 – Gomunice; 24.05 – Chorzów; 25.05 – Mszana Dolna; 26.05 – Kraków), Zebrahead (23.05 – Warszawa), Pink Martini (23.05 – Warszawa; 24.05 – Wrocław), „Get the Blessing” – Portishead Jazz (24.05 – Warszawa), The Watch (24.05 – Piekary Śląskie; 25.05 – Warszawa; 26.05 – Poznań; 27.05 – Bydgoszcz), Never Means Maybe (25.05 – Warszawa), Marcus Miller (25-26.05 – Warszawa), Nazareth (26.05 – Katowice; 27.05 – Warszawa; 29.05 – Gdynia; 30.05 – Lublin; 31.05 – Poznań), UK (30.05 – Kraków) oraz Macy Gray (30.05 – Warszawa). W miesiącu tym odbyć się mają takie imprezy jak: Thanks Jimi Festival 2012 we Wrocławiu (1-2.05), Asymmetry Festival 2012 we Wrocławiu (3-5.05), Dni Województwa Śląskiego w Katowicach, Chorzowie, Częstochowie, Sosnowcu, Bielsku-Białej i Rybniku (9-13.05), Sonisphere Festival 2012 w Warszawie (10.05), Life Festival 2012 w Oświęcimiu (10-13.05), Reggae On w Częstochowie (10-13.05), Krakowskie Juwenalia 2012 (11-12.05), VII Easy Jazz Festival w Żorach (12-13.05), 7. Silesian Jazz Festival w Katowicach (16-20.05), Jazzonalia Jazz Festival 2012 w Koninie (18-20.05), Warsaw Music Week (18-27.05), Green ZOO Festival w Krakowie (23-26.05) i Szczecin Baltic Rock Meeting 2012 (25-27.05).
Cały artykuł: 'Maj 2012 - koncerty'   5392 B więcej
Dodano: poniedziałek, 30 kwietnia 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Svavar Knútur w Polsce
Kolejny przedstawiciel wyspy gejzerów, wulkanów i wodospadów odwiedzi nasz kraj. Svavar Knútur z Islandii wystąpi w czterech miastach na terenie naszego kraju. Jeśli chcecie poznać tradycyjne pieśni tej magicznej wyspy i zobaczyć świetnego komika zarazem, zajrzyjcie na jego koncert! Artysta wystąpi 30.04 w Poznaniu (Meskalina, godz. 20:00), 1.05 we Wrocławiu (Schody Donikąd, godz. 21:00), 2.05 w Tarnowskich Górach (Kałamarz, godz. 20:00) oraz 3.05 w Zielonej Górze (4Róże Dla Luciene, godz. 20:00). Svavar Knútur był już w Polsce – we wrześniu, w Poznaniu i Ostrzeszowie zagrał porywające koncerty. Publiczność płakała… ze śmiechu i zasłuchiwała się uważnie w jego muzyce. To komik i songwriter jednocześnie! Artysta wykonuje autorskie utwory po angielsku i islandzku, akompaniując sobie na gitarze. To głównie spokojne, kameralne piosenki opowiadające o bólu, nadziei i radości. W dorobku Svavara są dwa solowe albumy Kvöldvaka (Pieśni przy ognisku) i Amma - songs for my grandmother (Amma – pieśni dla mojej babci). Drugi z nich jest hołdem dla islandzkich pieśni ludowych i tradycyjnych. Svavar zarejestrował materiał używając wyłącznie gitary, ukulele i fortepianu, aby przedstawić klasyczne utwory, doskonale znane na wyspie. Więcej informacji o artyście na stronie www.myspace.com/mrknutur. Kontakt w Polsce – Mini Agencja Koncertowa „Borówka” – www.borowkamusic.pl.
Cały artykuł: 'Svavar Knútur w Polsce'   106 B więcej
Dodano: piątek, 27 kwietnia 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


Informacja Sziget 2012 - tańsze bilety do 30.04
Tylko do 30 kwietnia dostępne są tańsze bilety i karnety na festiwal Sziget który odbędzie się w dniach 6-13 sierpnia w Budapeszcie (wyspa Obudai). Na terenie Polski bilety są dostępne w bileterii Eventim oraz na polskiej stronie www.szigetfest.pl. Rok 2012 to bardzo ważny rok dla festiwalu Sziget, który obchodzi już dwudzieste urodziny. Z okazji takiego jubileuszu, tegoroczna edycja festiwalu będzię jeszcze lepsza niż w latach poprzednich. Bilety są dostępne w następujących cenach: bilet kempingowy – 195 EUR (do 1.05 i na miejscu 225 EUR), bilet nie-kempingowy – 165 EUR (do 1.05 i na miejscu 195 EUR), bilet kempingowy dla pojazdów – 120 EUR (do 1.05 i na miejscu 120 EUR) oraz bilet jednodniowy – 40 EUR (do 1.05 i na miejscu 45 EUR). Do tej pory swój udział w tegorocznej edycji festiwalu Sziget potwierdzili: Anna Calvi,Axwell,Beatsteaks,Bebel Gilberto,Caro Emerald,Che, Sudaka, Chef'Special, Crystal Fighters, dEUS, Fink, Flying Lotus, Friendly Fires, Hurts, Glasvegas, In Golden Tears, Jungle by Night, Katzenjammer, Korn, La Selva Sur, LMFAO, Los De Abajo, Magnetic Man, Mando Diao, Ministry, Molotov, Muchachito Bombo Infierno, Noah and the Whale, Paolo Nutini ,Placebo, Steve Aoki, Teatro Degli Orrori, The Horrors, The Subways, The Stone Roses, The Ting Tings, The Vaccines, The xx, Two Door Cinema Club oraz Viza. Szczegóły wkrótce na polskiej stronie www.szigetfest.pl.
Cały artykuł: 'Sziget 2012 - tańsze bilety do 30.04'   105 B więcej
Dodano: piątek, 27 kwietnia 2012
  Wyślij artykuł do znajomych


<   11121313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263738393103113123133143153   >

http://www.e-kamerton.pl

http://www.musicinfo.pl/kurzweil,3,0,0,106,0,1,p.html?cf=1

http://audiostacja.pl/index.php?le=produkty&pr=produkty&firma=SM%20PRO%20AUDIO

http://www.korg.megamusic.pl


http://www.audiotechpro.pl/

http://www.music-producer.pl/

http://www.lachlach.pl

POPRZEDNIE WIADOMOŚCI
Starsze artykuły

http://www.facebook.com/muzyk.net

Najczęściej czytany artykuł
Najczęściej czytany dzisiaj artykuł:

Audio-Technica AT2020USBi

INTERNETOWE SKLEPY MUZYCZNE
Lach & Lach

Logowanie użytkownika


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj się!